O nas

Złożony proces projektowania wnętrz wymaga sprawnej i konsekwentnej współpracy wielu specjalistów. Aby realizacja projektu Twojego wnętrza, została sprawnie przeprowadzona na poziomie każdej branży, zaprosiliśmy do współpracy najbardziej doświadczonych fachowców, tworząc zgrany zespół - GRUPĘ NONO.
Image
GRUPĘ NONO tworzą fachowcy swoich branż, osoby z wieloletnim doświadczeniem i pasją dla swojej dziedziny: stolarze, elektrycy, hydraulicy, ekipy wykończeniowe, kamieniarze, ślusarze, szklarze, floryści, tapicerzy, zespół tworzący systemy inteligentne, a nawet artyści, którzy tworzą wyjątkowe obrazy dopasowane do tworzonych przez nas wnętrz.

Karolina Gaca – założycielka

W zawodzie projektanta fascynuje ją przede wszystkim człowiek. Twoja osobowość oraz indywidualność jest inspiracją i punktem wyjścia do każdego projektu. Najważniejszym elementem współpracy jest pierwsze spotkanie, na którym poznaje Twój styl życia i potrzeby, by zrealizować projekt, który spełni Twoje oczekiwania.

W projektowaniu ceni sobie niebanalne rozwiązania, nieoczywiste łączenie materiałów, dbałość o najmniejszy detal. Do każdego projektu podchodzi z pełną pasją i skupieniem, szukając równowagi między perfekcją i artyzmem.

Prywatnie uwielbia gotować - szczególnie dla najbliższych. Uważa, że jedzenie i wspólne spotkania przy stole, to idealny sposób na budowanie relacji z drugim człowiekiem. Odpoczywa najchętniej w leśnej głuszy lub malując mandale. Po pracy hartuje swój charakter na zajęciach z crossfitu.

Image

Co mówią o nas klienci?